FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   AlbumAlbum  Prehľad oficiálnych ankietPrehľad ankiet  RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia IRC ChatIRC Chat Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Debatka
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Diskusník -> Striežovce
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ivka237
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 35
Založený: 06.04.2006
Príspevky: 49
Bydlisko: Striežovce
263 Bodov

PríspevokZaslal: Pi Dec 01, 2006 10:46 am    Predmet: Debatka Odpovedať s citátom

No Zuzka tak môžeme kecať,aj pod kolonkou striežovce Cool môžeš mi napísať čo len chceš,lebo ostatný obyvatelia sa veľmi nezapájajú,tak len do toho................
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: Pi Dec 01, 2006 10:57 am    Predmet: Re: Debatka Odpovedať s citátom

Ivka237 Napísal:
No Zuzka tak môžeme kecať,aj pod kolonkou striežovce Cool môžeš mi napísať čo len chceš,lebo ostatný obyvatelia sa veľmi nezapájajú,tak len do toho................

Takže, milá kolegynn, ako sa ti sedý? Chleba by povedal, že "doble", tak dúfam, že aj tebe sa doble sedý, lebo tá stolička nie je neviem ako pohodlná A pohodlne si polož rúčky na klávesičku computer a urob si pohodlíčko. Chceš kávu alebo tak? Pošlem profku nech ťa obslúži. Alebo radšej riaditeľku? To by malo asi lepšiu úroveň. Ja ti neviem, tak ako chceš
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivka237
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 35
Založený: 06.04.2006
Príspevky: 49
Bydlisko: Striežovce
263 Bodov

PríspevokZaslal: Pi Dec 01, 2006 11:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

No vieš čo tak ti poviem,že máš v tomto pravdu, tá stolička nie je veľmi pohodlná,tak by si ma mohla aj ty teoreticky obslúžiť taký fajný čajýk alebo kávyčku troška si pritom pobafakáš poprípade si môžeš vypiť,ako tento smajlík.len neviem čo by si si ty dala,hm ale nad tým sa netráp niečo ti vymyslým hi ha he ho hu ,tak len pekne zamyslene pozeraj do toho počítačka ale nieže ti oči vypáli ,tak len opatrne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: Pi Dec 01, 2006 11:14 am    Predmet: ... Odpovedať s citátom

Ivka237 Napísal:
No vieš čo tak ti poviem,že máš v tomto pravdu, tá stolička nie je veľmi pohodlná,tak by si ma mohla aj ty teoreticky obslúžiť taký fajný čajýk alebo kávyčku troška si pritom pobafakáš poprípade si môžeš vypiť,ako tento smajlík.len neviem čo by si si ty dala,hm ale nad tým sa netráp niečo ti vymyslým hi ha he ho hu ,tak len pekne zamyslene pozeraj do toho počítačka ale nieže ti oči vypáli ,tak len opatrne

Ja ti neviem, je to ťažké ...Ja už pomaly 19 rokov mierne abstinujem a teraz to pokaziť...Šak ak vydá, tak na disce - ale prídi pešobusom, alebo po prípade letecky , lebo odtiaľ triezva neodídeš. A na to dohliadne Mifko , lebo ak ho nebudeš poslúchať, alebo mňa a jeho, tak ťa napadne naše vojsko .Kaličiak zaobstará zbrane a ... myslíš, že vzduchovka bude stačiť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivka237
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 35
Založený: 06.04.2006
Príspevky: 49
Bydlisko: Striežovce
263 Bodov

PríspevokZaslal: Po Dec 04, 2006 11:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no neviem či vzduchovka postačí, Twisted Evil ale ak náhodou ni tak by som zohnala nejakú brokovnicu alebo čo,ak by nemal Kaličianko ha hi ho ho hi hi, ale vieš mám taký nápad čo keby sme aj Mikuláša pozvali vieš to by bolo také originálne, takú oslvu nikto ešte nemal a bolo by to úplne no proste ako to nazvať excelentné,a všetci budú len očiská "vivaľovať" a očiť che che che a ty brďo uč to cítim v očiach,že to bude perfektné wav wav wav
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: Po Dec 04, 2006 12:09 pm    Predmet: ... Odpovedať s citátom

Ivka237 Napísal:
no neviem či vzduchovka postačí, Twisted Evil ale ak náhodou ni tak by som zohnala nejakú brokovnicu alebo čo,ak by nemal Kaličianko ha hi ho ho hi hi, ale vieš mám taký nápad čo keby sme aj Mikuláša pozvali vieš to by bolo také originálne, takú oslvu nikto ešte nemal a bolo by to úplne no proste ako to nazvať excelentné,a všetci budú len očiská "vivaľovať" a očiť che che che a ty brďo uč to cítim v očiach,že to bude perfektné wav wav wav

Hat, sziasztok! Že aj píšeš po roku, už ani neviem, ako vypadá tvoje písmo Tak ten by mohol. Zajtra mu brnknem, veď Severný Pól je za rohom, takže v poho. Stačí len hodiť topánku a je v jeho okne Wink Možno ti ju hodí späť, takže na tvojom mieste by som ju hádzala niekedy v lete (broken glass), keď ti nebude vadiť deň otvorených okien. Ika a nepozeraj tak Crying or Very sad , lebo s teba ochoriem. Vieš, niekedy sú svine chalani a myslím, že ona to len prekrúca, lebo závidí a k tomu, jej sa nik nevyrovná, ona je korunovaná krava
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivka237
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 35
Založený: 06.04.2006
Príspevky: 49
Bydlisko: Striežovce
263 Bodov

PríspevokZaslal: Ut Dec 05, 2006 11:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no jasné, už ma to prešlo a zo sprostých dievčat si už veľkú hlavu nerobím Razz do ..................... ach ach ach,ale späť k tej našej zábave a ten mikuláš Rolling Eyes by si mohol zobrať aj nejakých tých kamošov kámo nemyslíš a potom to bude úplne brutálne,škoda Laughing že si trošku na to tvoje zdravíčko nebudem môcť vypiť,ale ešte síce som sa aj tak nespytovala otca tak či ma odvezie a či nie je to vo hviezdach, proste na všetko máš jasnú odpoveď Arrow takže už len ja tak rád trsám trsám ty tak rád trsáš trsáš,,,,,,,,,,,,,,,,,,tak či nám v tom niečo bráni Cool no nie tak neni problém Rolling Eyes treba hodiť starosti za hlavu a môžme tancovať až do rána bílího my budem spývat a budem hrát Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 12:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ivka237 Napísal:
no jasné, už ma to prešlo a zo sprostých dievčat si už veľkú hlavu nerobím Razz do ..................... ach ach ach,ale späť k tej našej zábave a ten mikuláš Rolling Eyes by si mohol zobrať aj nejakých tých kamošov kámo nemyslíš a potom to bude úplne brutálne,škoda Laughing že si trošku na to tvoje zdravíčko nebudem môcť vypiť,ale ešte síce som sa aj tak nespytovala otca tak či ma odvezie a či nie je to vo hviezdach, proste na všetko máš jasnú odpoveď Arrow takže už len ja tak rád trsám trsám ty tak rád trsáš trsáš,,,,,,,,,,,,,,,,,,tak či nám v tom niečo bráni Cool no nie tak neni problém Rolling Eyes treba hodiť starosti za hlavu a môžme tancovať až do rána bílího my budem spývat a budem hrát Twisted Evil


Ik, Ik, Ikuška, čo dobrého, čo mi dáš. Dobrým deťom čokoládky a zlým deťom korbáčiky, a mne Peugeot...Ik,Ik, Ikuška
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivka237
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 35
Založený: 06.04.2006
Príspevky: 49
Bydlisko: Striežovce
263 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 12:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zu zuzička,vypúľ svoje očičká,Mikuláš ťa zaočí a darček ti zahodí,ale ty ho nechytíš,a ten darček rozprášiš.Peugeot v tráve leží a naňho blbo hľadíš,ale to nič pomyslíš si, kúpim nový zajazdím si
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
monikaoa47
Nový člen
Nový člen


Vek: 35
Založený: 01.12.2006
Príspevky: 3
Bydlisko: Tornaľa
12 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 12:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak čo porábaš a čo nové ,,,, už sme dávno spolu nepísali ččč..oo. cica
ale to nevadí... tak popíšeme teraz...ako sa ti páčilo na stužkovej.. hmm..
mne fajn... supiš pupiš... len ma ocko trošken nahneval, aby sme už isli domov a mne sa vonkoncom nechcelo.. ale tak čo so mala robiť.. musela soom ísť aj ja... Laughing to je hrozné niečo s tou dnešnou mládežou.. Wink
a u vás ako páčilo sa Vaším?... fakt ja už budem mať možno piatok fotky... a už som veľmi nažhavená... a na kazetu.. to sa už neviem dočkať.. tak ppopiíš... neco hele joooo ja už nažhaveno čakám na odpovedddd jóooo jen hezky píš píš.. .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivka237
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 35
Založený: 06.04.2006
Príspevky: 49
Bydlisko: Striežovce
263 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 12:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no ahoj moja krásna cica mica,ak si môžeme zase písať až do nekonečna a ešte ďalej Very Happy na stužkovej bolo super načo sa sťažovať,len tie gymnazistky ma naštvali trošken ale to už predýchame no ni,môžeme sa tešiť na fotečky a DVD a poprípade kazetu a bude ola ola hej hej a vieš ako MONIK geco ti na pleco a žiadne nie nepoznám[/quote]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
monikaoa47
Nový člen
Nový člen


Vek: 35
Založený: 01.12.2006
Príspevky: 3
Bydlisko: Tornaľa
12 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 12:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no jasné ....také niečo pekné čo mi posielaš.....muísímm prijať.. ved nie..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Žužu
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 36
Založený: 13.09.2006
Príspevky: 32
Bydlisko: Hrušovo
135 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 1:00 pm    Predmet: ... Odpovedať s citátom

Ivka237 Napísal:
zu zuzička,vypúľ svoje očičká,Mikuláš ťa zaočí a darček ti zahodí,ale ty ho nechytíš,a ten darček rozprášiš.Peugeot v tráve leží a naňho blbo hľadíš,ale to nič pomyslíš si, kúpim nový zajazdím si


Shocked Očičká už púlim, nad farbou auta ja ňúrim . Daroval mi ťa Mikuláš, ale dáku bledú kapotu máš. Žeby v tom bol mráz? Nože počkaj, dajakú špárgu tu máš. A ja ti ju zapálim a Mikuláša na mesiac odpálim. Pretože bol zlý a Ika tiež, tak pôjde s ním - a hneď
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ivka237
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 35
Založený: 06.04.2006
Príspevky: 49
Bydlisko: Striežovce
263 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 1:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ale nepúľ toľko,zavri očko a bež rovno.Auto buchne,iska skočí,a tebe ten kabát zhorí. Bež a nestoj lebo auto,už je v mrakoch tak ďaleko ale neboj to sa vtrebe bude SEAT ten to zlíže.Dáti pusu budeš mokrá ale neboj to sa poddá.Tak skackaj teš sa veľmi úsmev ti dá pevné nervy Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lukáš Kiš
Site Admin
Site Admin


Vek: 39
Založený: 21.11.2005
Príspevky: 390
Bydlisko: entire world
1925 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 06, 2006 2:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nerad, resp. rad sa medzi vas votriem, ale len na chvilku, chcem sa spytat ako bolo na vasej stuzkovej? A kto z vas pride na mikulassku dizu?

_________________
powered by Webmajster.NET
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Diskusník -> Striežovce
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Nemôžte pripojiť súbory k príspevkom
Môžte sťahovať a prezerať priložené súbory



Diskusník topic RSS feed 
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extensions and features by Webmajster