FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   AlbumAlbum  Prehľad oficiálnych ankietPrehľad ankiet  RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia IRC ChatIRC Chat Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Poďakovanie

 
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Diskusník -> Obecné akcie a podujatia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Katarína Boráková
Skúsený člen
Skúsený člen


Vek: 40
Založený: 25.10.2006
Príspevky: 64

377 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 13, 2006 2:24 pm    Predmet: Poďakovanie Odpovedať s citátom

Touto cestou chcem poďakovať ešte úradujúcej starostke Márii Koniarovej za všetko čo spravila pre túto obec, za všetky akcie a podujatia ,ktoré patrili medzi jej nápady a organizovali sa v našej obci jej pomocou. Myslím ,že našu obec skvele reprezentovala a pomocou týchto akcií sa obec zviditeľnila. Ešte raz Veľká vďaka za skvelé nápady.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lukáš Kiš
Site Admin
Site Admin


Vek: 39
Založený: 21.11.2005
Príspevky: 390
Bydlisko: entire world
1925 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 13, 2006 3:12 pm    Predmet: Re: Poďakovanie Odpovedať s citátom

Katarína Boráková Napísal:
Touto cestou chcem poďakovať ešte úradujúcej starostke Márii Koniarovej za všetko čo spravila pre túto obec, za všetky akcie a podujatia ,ktoré patrili medzi jej nápady a organizovali sa v našej obci jej pomocou. Myslím ,že našu obec skvele reprezentovala a pomocou týchto akcií sa obec zviditeľnila. Ešte raz Veľká vďaka za skvelé nápady.

K tomuto poďakovaniu sa chcem pridať aj ja, tiež za záujem vytvoriť drienčanský web a rovnako aj za ponúknuté možnosti spolupráce na akciách, ktorých som sa mohol zúčastniť.
Zároveň sa teším na ďalšiu spoluprácu...

_________________
powered by Webmajster.NET
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger Skype Name
Dušan Ulický
Strieborný člen
Strieborný člen


Vek: 39
Založený: 24.11.2005
Príspevky: 255
Bydlisko: Pápča/Rimavská Sobota/Žilina
1020 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 13, 2006 3:22 pm    Predmet: Re: Poďakovanie Odpovedať s citátom

Webmajster Napísal:
K tomuto poďakovaniu sa chcem pridať aj ja, tiež za záujem vytvoriť drienčanský web a rovnako aj za ponúknuté možnosti spolupráce na akciách, ktorých som sa mohol zúčastniť.
Zároveň sa teším na ďalšiu spoluprácu...

Mne ostáva len sak tomuto podakovaniu sa pridať a povedať že sa konečne podarilo Pápču a Drienčany spojiť nie len na papieri ale aj tak ako to je teraz, a na tom má nemalu zásluhu aj pani starostka a samozrejme všetci aktivni drienčanci a pápčanci

P.S: Ja len dufam ze to bude pokračovať aj nadalej s novým vedenim obce

_________________
Na na bohatých otcov našich detí !!!
na zdravie!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky Skype Name
Maja
Člen
Člen



Založený: 29.11.2006
Príspevky: 15

95 Bodov

PríspevokZaslal: So Dec 16, 2006 5:03 pm    Predmet: Poďakovanie Odpovedať s citátom

Very Happy Tiež sa chcem poďakovať pani starostke M.Koniarovej za jej 8 ročné pôsobenie vo funkcii starostky našej obce.Urobila pre našu obec veľa,skrášlila našu obec,zviditeľnila ,organizovala rôzne akcie ,ktoré boli velmi úspešné.CHcem sa tiež poďakovat všetkým tým ,ktorí jej pri tejto práci pomáhali.Želám jej veľa zdravia a úspechov v jej ďalšej práci ,aby svoje nápady uplatňovala i v jej novom pôsobení. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slavka Tothova
Zabehlý člen
Zabehlý člen



Založený: 13.12.2006
Príspevky: 44
Bydlisko: Drienčany - past and future
173 Bodov

PríspevokZaslal: Ne Dec 17, 2006 9:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím si, že bývalá starostka bola obrovským (OBROVSKYM - veľkými písmenami pre zvýraznenie názoru:)) prínosom pre Drienčany a čo sa jej podarilo za posledné roky, hmmm, klobúk dole. Všetko najlepšie v ďalšej kariére, nech sa jej darí v jej plánovaných zámeroch.
(Sorry, som tu čerstvá, vidím že si musím nakonfigurovať nejaký podpis...)
...ďalej budem pokračovať v skupine "Drienčany", tá sa mi totiž zdá príspevkovo prázdna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stanka
Zabehlý člen
Zabehlý člen


Vek: 46
Založený: 21.11.2006
Príspevky: 34
Bydlisko: Drienčany,RS
139 Bodov

PríspevokZaslal: St Dec 20, 2006 9:25 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vážne som rada,že sa zhodneme...Ale bola by som ešte radšej,keby sme o pani starostke nehovorili v minulom čase, preto že na takú osobnosť sa nezabúda a verím, že to čo spravila a za čo jej patrí veľké ĎAKUJEME nie je posledné...Tešme sa na spoluprácu.. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mara
Člen
Člen


Vek: 67
Založený: 21.11.2006
Príspevky: 14
Bydlisko: Drienčany
82 Bodov

PríspevokZaslal: Št Dec 28, 2006 8:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka za uznanie - pohladili Ste moju dušičku, ale za mojou prácou stoja aj iní, čo boli ochotní pridať sa a pomôcť. Sám človek by bol stratený.
_________________
Mara
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Diskusník -> Obecné akcie a podujatia
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Nemôžte pripojiť súbory k príspevkom
Nemôžte sťahovať ani prezerať priložené súbory



Diskusník topic RSS feed 
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extensions and features by Webmajster